СОЛОНЬКО

МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ

Приватний виконавець виконавчого округу міста Києва

Стягнення

заборгованості

на підставі судових рішень, виконавчих написів нотаріусів, рішень інших державних органів, які законом визнані виконавчими документами.

Докладніше

Примусове

виконання рішень

та ухвал судів, в т.ч. третейських судів, рішень міжнародного комерційного арбітражу, рішень іноземних судів.

Докладніше

Відсутність

проявів корупції

Забезпечення рівноправності, справедливості, відсутність дискримінації сторін виконавчого провадження

Швидке відкриття проваджень

Відкриття виконавчого провадження – в день надходження заяви стягувача про відкриття виконавчого провадження.

захист інтересів стягувача

Одержання від органів, установ, організацій, посадових осіб, необхідних пояснень, довідок, іншої інформації, зокрема, й конфіденційної

Висока якість обслуговування

Максимальна зацікавленість у фактичному виконанні судових рішень на користь стягувача. Відсутність бюрократичних перешкод, черг та будь-якого дискомфорту.

гнучка система співпраці

Вибудувана система співробітництва зі своїми клієнтами та партнерами, яка задовільнить всі потреби та побажання сторін.

Приватний виконавець Солонько М.М. Арешт грошових коштів у виконавчому провадженні

Порядок накладення арешту на грошові кошти у виконавчому провадженні

Порядок накладення арешту на грошові кошти у виконавчому провадженні, які розміщенні на рахунках боржника у банках, встановлений положеннями Закону України «Про виконавче провадження» та Постановою НБУ №22 від 21.01.2004 «Про затвердження Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті».

Арештом коштів є обмеження прав власника на розпорядження коштами, які знаходяться на рахунках підприємства, шляхом обмеження видаткових операцій в межах суми арештованих коштів.

Якщо стягувачем у заяві примусове виконання рішення зазначені конкретні рахунки боржника, виконавець зобов’язаний накласти арешт при відкриті виконавчого провадження. В іншому випадку виконавець накладає арешт на рахунки після отримання інформації про відкриті рахунки боржника від органів Державної фіскальної служби. Виконавець накладає арешт, шляхом винесення постанови про арешт коштів боржника та направлення її до банківських установ у яких відкриті рахунки боржника.

Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності, у тому числі на кошти на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах.

Виконавець арештовує кошти в межах суми стягнення з урахуванням витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження, основної винагороди приватного виконавця. Тобто при примусовому виконанні рішення, сума арештованих коштів буде перевищувати суму заборгованості за виконавчим документом щонайменше на 10 відсотків (основна винагорода приватного виконавця).

Банк приймає до виконання постанову про арешт коштів боржника, який доставлено до банку самостійно виконавцем або яка надійшла рекомендованим або цінним листом, відправником якого є виконавець.

Арешт на підставі документа про арешт коштів може бути накладений на всі кошти, що є на всіх рахунках боржника, без зазначення конкретної суми, або на суму, що конкретно визначена в цьому документі. Якщо в документі про арешт коштів не зазначений конкретний номер рахунку боржника, на кошти якого накладений арешт, але обумовлено, що арешт накладено на кошти, що є на всіх рахунках, то для забезпечення суми, визначеної цим документом, арешт залежно від наявної суми накладається на кошти, що обліковуються на всіх рахунках боржника які відкриті в банку, або на кошти на одному/кількох рахунку/ах.

Якщо на рахунку боржника недостатньо визначеної постановою про арешт коштів боржника суми коштів, то банк арештовує на цьому рахунку наявну суму коштів, обліковує цей документ на відповідному позабалансовому рахунку і не пізніше ніж наступного робочого дня письмово повідомляє виконавця, який надіслав документ про арешт коштів, про недостатність коштів для його виконання.

До арешту суми в розмірі, який визначений постановою про арешт коштів, банк продовжує арештовувати кошти, що надходять на рахунок боржника.

Варто звернути увагу на те, що спроби відкрити розрахунковий рахунок у іншому банку з метою проведення розрахунків, будуть кваліфікуватися як ухилення від виконання рішення суду, за що статтею 382 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність.

 

Приватний виконавець виконавчого округу міста Києва

СОЛОНЬКО М.М.

 

Приватний виконавець

Приватний виконавець (англ. private executor) — це суб’єкт незалежної професійної діяльності, уповноважений державою на здійснення діяльності з примусового виконання рішень, визначених законом та у спосіб і порядок, встановлений законом, а також виконавчим документом.

Які переваги для стягувачів?

По-перше компетентність! Вимоги до держвиконавця передбачають наявність громадянства України, вищої юридичної освіти не нижче другого рівня, володіння державною мовою та здатність своїми особистими й діловими якостями здійснювати повноваження держвиконавця. Вимоги до приватного виконавця солідні та конкретні! 

Які переваги для стягувачів?

По-друге – контроль. Контроль за приватними виконавцями, на відміну від державних, установлено й регламентовано чіткіше. Контроль здійснюється шляхом проведення Мінюстом планових і позапланових перевірок. Також контрольними функціями наділений новий орган – Рада приватних виконавців України. 

Які переваги для стягувачів?

По-третє – наявність особистої зацікавленості приватного виконавця у виконанні рішення. Якщо заробітна плата державного виконавця складається з посадового окладу, премії, доплати за ранг і надбавки за вислугу років, то винагорода приватного виконавця має привабливіший вигляд.

Які переваги для стягувачів?

З початком діяльності приватних виконавців у стягувача з’явився вибір, кому саме подавати документ для примусового виконання: до державного чи до приватного виконавця. Таким чином, приватні виконавці суттєво зменшать надмірну завантаженість органів ДВС, що прослідковується в останні роки.

Напрямки діяльності

Готові до співпраці? Вам потрібно:

► Отримати виконавчий документ 

► Відправити його на перевірку приватному виконавцю 

► Сплатити авансовий внесок

► Подати заяву про відкриття виконавчого провадження

► Підписати договір з приватним виконавцем.

Зв'язатися з нами

Наші партнери

Графік роботи

Понеділок 8:30–19:00
Вівторок 8:30–19:00
Середа 8:30–19:00
Четвер 8:30–19:00
П'ятниця 8:30–19:00

Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

Контакти

вул. Генерала Шаповала, буд. 2, оф. 401
м. Київ, 03035
Моб.: +38 (066) 395-15-57 Viber
Моб.: +38 (067) 333-04-85
Тел.: +38 (044) 359-07-11
Сайт: www.solonko.com.ua
FB: www.facebook.com/pv.solonko
E-mail: pv.solonko@gmail.com

JoomShaper